wtorek, 18 grudnia 2012

*17*Pełnoziarniste dyniowe pancakes z gorzką pomarańczową czekoladą, suszoną żurawiną, cukrem pudrem, cynamonem, masłem orzechowym i syropem klonowym; kawa z mlekiem.
Whole wheat pumpkin pancakes with bitter orange chocolate, dried cranberries, powdered sugar, cinnamon, peanut butter and maple syrup; coffee with milk.Kocham ostatni tydzien poprzedzający święta. Zawsze lubiłam czas oczekiwania, świątecznego napięcia, kupowania prezentów. Wczoraj kupiłam prezent tacie, nabiegałam się po mieście, a mimo to miałam siłę przebiec 15 km. Nie wiem, jak ja to robię. Nogi decydują za mnie. Nie było śniegu, kałuże, błoto, rozkopane ulice, garstka ludzi, świateczne ozdoby, udekorowane całe miasto, przygotowane na Święta.
Jest dobrze. 

10 komentarzy:

 1. Pancakes <3 Kto ich nie lubi.... <3

  OdpowiedzUsuń
 2. coraz blizej święta ;d
  smacznie podałaś te pyszne placuszki ;d

  OdpowiedzUsuń
 3. pomarańcza i gorzka czekolada to ideał po prostu :)
  hahah, ja mam dzisiaj zakwasy po 3 kilometrach, bo mimo, że jestem mocno początkująca miałam przerwę i się "zastałam" :c

  OdpowiedzUsuń
 4. Mm, genialne wydanie placuszków <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Też już dzisiaj drugi raz w terenie, choć u mnie sporo śniegu i ślizgawka :D Ale jest cudownie, to uczucie niezastąpione :)
  A dyniowych pancakes nie jadłam, ale z tymi dodatkami musiało smakować wyśmienicie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie mam siły nawet po energetyczka iść ;< Co dopiero pobiegaaać! Zazdroszczę!
  Nie wiem słowa same się łączą. Och ja cały czas piszę! Ale nie wiem czy kogokolwiek zainteresowałyby masowo produkowane notatki z prawa karnego czy doktryn polityczno-prawnych czy inne rzeczy :D
  Dobrze,że jest dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. o wow, ale wyglądają ;D obłędnie!

  OdpowiedzUsuń
 8. ha, ja biegałam wczoraj! super się teraz biega :)
  placki zdecydowanie trafiają w mój guścik :)

  OdpowiedzUsuń
 9. wow, dziewczyno jak Ty to robisz, że placki wyglądają tak smakowicie, że aż mi szczena opada? :)) Te dodatki są idealnie skomponowane pode mnie - czy mogę wpaść? ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. To dobrze, że jest dobrze :) Po takich plackach musi być. Genialne dodatki, chyba muszę wyciągnąć zamrożone dyniowe puree ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...