wtorek, 31 grudnia 2013

*324* ostatni raz


bananowa kasza manna, podana z resztą banana i granatem


najlepiej biega się po dawno wydeptanych ścieżkach, z psem u nogi, z pozdrowieniami od znanych twarzy. delikatnie, jak nigdy zerkam na zegarek dopiero, kiedy zamierzam wracać. tutaj to już nie jak trening, to jak magia, kojenie duszy domowym powietrzem.
dom.
i mamina bawarka po powrocie na rozgrzanie. seansy filmowe z siostrą do 3 w nocy, usypianie w takt kociego mruczenia. kontrast z równowagą i zima zawsze w sercu ciepła.
w 2013 przebiegnięte 2135 km, w trzynastym roku trzynaście startów w zawodach, cztery razy podium. a wszystko to w 188 godzin 40 minut i 55 sekund. 
+ kilometry i minuty, których nie ma na endomondo, a w nogach i sercu są. 
ostatni raz z wami w tym roku jestem. na kolejny, życzę wam, żebyście pozwolili być sobie szczęśliwi. kochajcie, uśmiechajcie się, róbcie to, co lubicie. uśmiechem się z wami dzisiaj żegnam :)


13 komentarzy:

 1. I ja Tobie życzę szczęścia, miłości i siły na kolejny rok. A co do prywaty, na szczęście nie ograniczamy się do blogów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również życzę szczęścia i tego aby dalej rozwijała swoją pasję - bieganie !
  Szczęśliwego nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkiego co najlepsze, uśmiechu, miłości i nowych rekordów ((:
  a kasza wyszła Ci tak cudnie kremowa <3

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie również kasza manna na zakończenie roku :)
  Wszystkiego najlepszego w 2014 roku :) Spełnienia wszystkich marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 5. tobie również życzę tego samego, bo lepiej tego ująć nie można :) najważniejsze by być sobą i pozwolić sobie na radość w życiu :) wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 6. życzę Ci jeszcze więcej tych kilometrów, jeszcze więcej siły i pozytywnego nastawienia w 2014 roku. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta manna jest smaczna :) Szczęśliwego Nowego Roku !

  OdpowiedzUsuń
 8. Bananowa manna plasuje się u mnie wysoko na liście mann hehe :D Gratuluję sukcesów w sporcie i życzę dalszej chęci i energii :) szczęśliwego!

  OdpowiedzUsuń
 9. no to jak sie czyta, to bardzo fajne rzeczy byly :) wesolego!

  OdpowiedzUsuń
 10. Jej, Twoje wyniki są naprawdę imponujące! Życzę Ci jeszcze wielu, wielu sukcesów i żeby ten uśmiech nigdy nie zniknął :) Wszystkiego dobrego na Nowy Rok!

  OdpowiedzUsuń
 11. jak największej ilości kilometrów, jak najmniejszej ilości minut i sekund w trakcie tego biegania - jak największych prędkości i wielu sukcesów! :-)) szczęścia, kochana! biegnij przez życie i czerp z niego, jak najwięcej!

  OdpowiedzUsuń
 12. Pyszna manna. Chciałabym mieć takie sportowe wyniki ;D

  OdpowiedzUsuń
 13. też tak mam w domu, teraz to się docenia, prawda? i wszystko tu smakuje inaczej, w tych naczyniach z kwiatkami malowanymi i nawet powietrze lepiej pachnie :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...